Artrys Projekt Partnerzy, z którymi współpracujemy

Equitone

Kiedy Ludwig Hatschek wynalazł włóknocement pod koniec XIX wieku, połączył podstawowe elementy pochodzące z natury: materiały mineralne, wodę, powietrze i ogień w prostym procesie filtracji. Firma Etex produkuje materiały z włóknocementu od 1905 roku. Najbardziej prestiżowym wcieleniem w tym dumnym dziedzictwie unikatowych materiałów jest asortyment materiałów elewacyjnych EQUITONE®.
Zobacz więcej

Cembrit

Jako jeden z wiodących dystrybutorów i producentów wyrobów włókno-cementowych w Europie, Cembrit oferuje szeroką gamę Trwałych i Wytrzymałych Produktów oraz Rozwiązań na Elewacje, Dachy, do Wnętrz i obiektów Użytkowych. Wspaniałe kolory oraz wyjątkowa różnorodność specyfikacji technicznych włókno-cementowych płyt elewacyjnych Cembrit dają Ci wolną rękę w stosowaniu środków wizualnych na fasadzie dowolnego budynku lub obiektu.
Zobacz więcej

Creaton

CREATON słynie z wysokich wymagań jakościowych. Wymagania te, stosowane każdego dnia pozwoliły ulepszyć i wzmocnić naszą ofertę. Efektem są płyty ceramiczne, które nieustannie doskonalimy zgodnie ze wzrostem naszej wiedzy. Począwszy od dachu, przez elewacje, aż do podłóg. Każdy nowy produkt CREATON jest efektem ponad 100-letniego doświadczenia i oddania w dziedzinie ceramiki. Dzięki temu tak często proponujemy twórcze połączenia indywidualnej kolorystyki z najlepszą jakością
Zobacz więcej

Tuplex

Tuplex jest niekwestionowanym liderem w branży tworzyw sztucznych w Polsce. Działają w oparciu o sieć magazynów zlokalizowanych w 14 miastach. Wszystkie oferowane przez nich w sprzedaży produkty, adresowane są do wielu różnych branż: reklamowej, budowlanej, przemysłowej. Tuplex jest dystrybutorem płyt HPL Fundermax oraz Reynobond
Zobacz więcej

ROCKWOOL

ROCKWOOL produkuje różnorodne wyroby ze skalnej wełny mineralnej służące jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwpożarowa w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, obiektach przemysłowych i handlowych oraz instalacjach technicznych. Wszystkie produkty ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL posiadają wspólne właściwości – są doskonałą izolacją cieplną o niskim współczynniku przewodzenia ciepła, przy tym są niepalne, zwiększają odporność ogniową przegród oraz poprawiają ich akustykę.
Zobacz więcej

Thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Thyssenkrupp Materials Poland S.A. jest czołowym dystrybutorem wyrobów hutniczych i tworzyw sztucznych w Polsce, oferującym szeroki wybór wyrobów ze stali węglowej, stali nierdzewnej, metali nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych. W ofercie ThyssenKrupp znajdują się również produkty specjalnego zastosowania, systemy budowlane oraz materiały spawalnicze.
Zobacz więcej

HunterDouglas

HunterDouglas to światowy lider w dziedzinie osłon okiennych oraz producent produktów architektonicznych. Osłony Okienne, Sufity, Kontrola Słoneczna i Elewacje Hunter Douglas spełniają najwyższe standardy dla budynków komercyjnych, służby zdrowia, przemysłowych oraz publicznych.
Zobacz więcej

Extral

Extral Sp. z o.o. – to nowopowstała prasownia profili aluminiowych ze 100% udziałem kapitału polskiego wywodząca się z Grupy Kapitałowej Pruszyński. Spółka oferuje klientom produkcję profili aluminiowych wyciskanych oraz pełen zakres usług związanych z ich obróbką poprzez anodowanie, lakierowanie proszkowe, okleinowanie, cięcie precyzyjne oraz fabrykację.
Zobacz więcej

Bostik Polska

Bostik jest światowym liderem w dziedzinie klejów przemysłowych oraz na rynku budowlanym i konsumenckim. Od ponad wieku rozwijamy innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że nasze kleje coraz łatwiej dostosowują się do potrzeb kształtujących naszą codzienność.
Zobacz więcej

Soudal

Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dekarskiej dla odbiorców profesjonalnych i użytkowników indywidualnych. Belgijski koncern działa od ponad 40 lat, posiada biura handlowe i sieć wyspecjalizowanych dilerów w ponad 100 krajach na 6 kontynentach.
Zobacz więcej

Ejot

EJOT jest średniej wielkości grupą przedsiębiorstw działających w zakresie technologii połączeń. Trzonem grupy EJOT jest fabryka śrub Adolf Böhl w Berghausen, Południowej Westfalii. Ejot jest europejskim liderem w dziedzinie technologii mocowania.
Zobacz więcej

Fischer Polska

Głównym obszarem działalności firmy fischer są systemy zamocowań. Gama ponad 14 000 produktów pozwala nam w sposób kompleksowy służyć pomocą w rozwiązywaniu problemów z zakresu technik związanych z mocowaniami.
Zobacz więcej

Fibrobeton Polska

FIBROBETON Polska jest jedynym przedstawicielem firmy RIEDER w zakresie dystrybucji płyt Fibre C w Polsce.
Zobacz więcej

Koelner Polska

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wytwarzaniu rozwiązań mocujących doceniają zarówno profesjonaliści, jak i użytkownicy indywidualni. Szeroki asortyment, dostępność oraz jego niezawodność są podstawą sukcesów marki Koelner na rynku budowlanym w kraju i zagranicą.
Zobacz więcej

Plastics Group

Plastics Group Sp. z o. o. jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Oferujemy wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w wielu sektorach gospodarki - w przemyśle, budownictwie, opakowaniach, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.
Zobacz więcej

Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.
Zobacz więcej

Trops

Firma posiadająca 25-letnią tradycją, znajdująca się w setce największych firm województwa kujawsko-pomorskiego. Posiada sieć sklepów i hurtowni z artykułami niezbędnymi do budowy i remontu domu.
Zobacz więcej

SIG

Jako międzynarodowy koncern, w Polsce SIG zajmuje czołowe miejsce jako dystrybutor specjalistycznych materiałów i systemów budowlanych. Swoim odbiorcom dostarcza produkty najwyższej jakości, sygnowane markami najlepszych światowych producentów.
Zobacz więcej