artrys header tlo

Kontakt


do naszej firmy

adres
ODDZIAŁ CENTRALNY, MAGAZYN CENTRALNY

Ul. Włodarzewska 74/76
02-393 Warszawa
Tel. +48 22 631 04 77
hala produkcyjna
HALA PRODUKCYJNA, MAGAZYN GŁÓWNY,

ul. Brzeska 97A, 08-110 Siedlce
Andrzej Wierzejski / Kierownik Produkcji Tel. +48 601 299 385
e-mail: andrzejwierzejski@artrys.pl
hala produkcyjna
DZIAŁ SPRZEDAŻY MATERIAŁÓW
ELEWACYJNYCH

e-mail: konstrukcja@artrys.pl Paweł Wieleba / Dyrektor Sprzedaży Tel. +48 699 677 013
e-mail: p.wieleba@artrys.pl Region I - Paweł Chomicki / Kierownik Sprzedaży Tel. +48 726 300 293
e-mail: p.chomicki@artrys.pl Region II - Arkadiusz Śluborski / Dyrektor Regionu - Północ Tel. +48 699 677 034
e-mail: a.sluborski@artrys.pl Region III - Tomasz Brzozowski/ Kierownik Sprzedaży – Południe Tel. +48 699 677 033
e-mail: t.brzozowski@artrys.pl

EXPORT

Filip Chełkowski / Business Development Manager Tel. +48 699 677 039
e-mail: f.chelkowski@artrys.pl

Skontaktuj się z przedstawicielem Twojego regionu.
Kontakt region Północ:

Arkadiusz Śluborski – Dyrektor Regionu
kom.: 699 677 034
email: a.sluborski@artrys.pl

Paweł Wieleba – Dyrektor Sprzedaży
kom.: 699 677 013,
email: p.wieleba@artrys.pl
Kontakt region Centrum:

Paweł Chomicki – Kierownik Sprzedaży
kom.: 726 300 293
email: p.chomicki@artrys.pl

Paweł Wieleba – Dyrektor Sprzedaży
kom.: 699 677 013,
email: p.wieleba@artrys.pl
Kontakt region Południe:

Tomasz Brzozowski – Kierownik Sprzedaży
kom.: 699 677 033
email: t.brzozowski@artrys.pl

Paweł Wieleba – Dyrektor Sprzedaży
kom.: 699 677 013,
email: p.wieleba@artrys.pl
DZIAŁ PROJEKTOWY

Magdalena Wierzejska / Kierownik Działu Tel. +48 609 387 082
e-mail: m.wierzejska@artrys.pl
Oliwia Waszak-Las / Projektant Tel. +48 603 048 943
e-mail: o.waszak@artrys.pl
Kamil Pająk / Asystent Projektanta Tel. kom.:699 677 051
e-mail: k.pajak@artrys.pl
Aleksandra Kunikowska / Asystent Projektanta Tel. kom.:699 677 038, 22 631 04 77
e-mail: a.kunikowska@artrys.pl
Artur Marlęga / Asystent Projektanta Tel. kom.:699 677 038, 22 631 04 77
e-mail: a.marlega@artrys.pl
Maria Wojtkowska / Asystent Projektanta Tel. kom.:699 677 038, 22 631 04 77
e-mail: m.wojtkowska@artrys.pl
Aleksandra Kozdrój / Asystent Projektanta Tel. kom.:699 677 038, 22 631 04 77
e-mail: a.kozdroj@artrys.pl
Paulina Krawczyk / Asystent Projektanta Tel. kom.:699 677 038, 22 631 04 77
e-mail: p.krawczyk@artrys.pl


adres
DZIAŁ ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI

Michał Waszczuk Tel. +48 603 048 421
e-mail: m.waszczuk@artrys.pl Piotr Chodak Tel. +48 699 677 037
e-mail: p.chodak@artrys.pl


adres
DZIAŁ REALIZACJI

Dawid Wilk / Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji Tel. +48 603 048 349
e-mail: d.wilk@artrys.pl
Damian Sykut / Kierownik projektu Tel. +48 501 282 365
e-mail: d.sykut@artrys.pl
Arkadiusz Duk / Kierownik projektu Tel. +48 607 790 419
e-mail: a.duk@artrys.pl
Łukasz Mularzuk/ Inżynier Budowy Tel. +48 699 677 126
e-mail: l.mularzuk@artrys.pl
Kamil Pająk/ Inżynier Budowy Tel. +48 699 677 051
e-mail: k.pajak@artrys.pl
adres
ODDZIAŁ PD. – ZACH.

Piotr Szczotka / Dyrektor regionu Tel. +48 667 770 040
e-mail: p.szczotka@artrys.pl
adres
DZIAŁ OFERTOWANIE INWESTYCJI

e-mail: info@artrys.pl